Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Penumbra: Requiem - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Frictional Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 04 marzec 2010, 12:12
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 12

Opis dodatku - Penumbra: Requiem - gameplay

Zobacz film Penumbra: Requiem gameplay. Widzimy tu mroczny, pełen niepokoju klimat trzeciej części serii Penumbra. Tak jak w poprzednich częściach, przemierzamy tu z latarką ciemne podziemne korytarze w poszukiwaniu rozwiązań dręczących bohatera zagadek. W Penumbra: Requiem gameplay podobny jest do pierwszych dwóch części. W tle słyszymy niepokojące dźwięki, natomiast głosy tłumaczone są na polski w formie napisów.

Podobne

 • Penumbra: Requiem - patch

  Pobierz aktualizujacy Penumbra: Requiem patch 1.01. Poprawiający bugi z pierwszej wersji gry Penumbra: Requiem patch poprawia działanie leveli 03, 06 oraz 09, dodaje nowe rozwiązania zagadek, a przede wszystkim wprowadza cały szereg usprawnień związanych z problemami zgłaszanymi przez graczy na forach producenta.

 • Penumbra: Requiem - trailer

  Zobacz prezentujący Penumbra: Requiem trailer. Najnowsza, trzecia część przygód Philippa zabiera nas z powrotem do mrocznych korytarzy w podziemiach stacji badawczej na Grenlandii.

 • Penumbra: Overture - gameplay

  Gameplay Penumbra: Overture to długi, trwający ponad osiem minut materiał wideo, który pozwoli Ci na zapoznanie się z tą świetną, mroczną gra przygodową.

 • Penumbra: Black Plague - gameplay

  Gameplay Penumbra: Black Plague ukazuje Ci, jak prezentuje się zabawa w praktyce. Zobaczysz tu , jakie lokacje przemierzamy podczas gry, jakich akcji możemy dokonywac oraz jakie czekają nas zagadki do rozwikłania.

 • Penumbra: Black Plague - trailer

  Trailer Penumbra: Black Plague to krótki filmik, który wprowadza Cię w atmosferę i klimat tej intersującej produkcji. Zobaczysz tu, jak prezentowana jest akcja gry i jak wygląda gameplay.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Penumbra: Requiem - gameplay