Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Penumbra: Overture - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Frictional Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 24 luty 2010, 13:23
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 12

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Penumbra: Overture - gameplay

­Gameplay Penumbra: Overture to długi, trwający ponad osiem minut materiał wideo, który pozwoli Ci na zapoznanie się z tą świetną, mroczną gra przygodową. Zobaczysz tu, jak prezentuje się oprawa audiowizualna tej produkcji, nadto gameplay Penumbra: Overture ukaże Ci ciekawy sposób sterowania prowadzoną postacią. Dodatkowo trzeba przyznać, że fabuła produkcji również jest świetna i trzyma w napięciu przez cały czas zabawy. Jeśli nie znasz jej jeszcze Penumbry, mamy na naszych stronach wersję demo tej gry, będącej początkiem świetnej, cieszącej się uznaniem graczy i krytyków trylogii! Możesz ściągnąć je również całkowicie za darmo z naszych stron!

Podobne

 • Penumbra: Overture - patch 1.03

  Patch Penumbra: Overture to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza gry. Wprowadza ona aktualizacje do zabawy oraz powoduje zwiększenie optymalizacji silnik Agry, przez co rozgrywka staje się jeszcze bardziej ciekawsza.

 • Penumbra: Overture - trailer

  Trailer Penumbra: Overture to krótki, trwający niecałą minutę zwiastun wideo tej produkcji, który pozwoli Ci zapoznać się z jej oprawą audiowizualną oraz wprowadzi w mroczny, pełen niepewności klimat.

 • Penumbra: Requiem - gameplay

  Zobacz film Penumbra: Requiem gameplay. Widzimy tu mroczny, pełen niepokoju klimat trzeciej części serii Penumbra. Tak jak w poprzednich częściach, przemierzamy tu z latarką ciemne podziemne korytarze w poszukiwaniu rozwiązań dręczących bohatera zagadek.

 • Penumbra: Black Plague - gameplay

  Gameplay Penumbra: Black Plague ukazuje Ci, jak prezentuje się zabawa w praktyce. Zobaczysz tu , jakie lokacje przemierzamy podczas gry, jakich akcji możemy dokonywac oraz jakie czekają nas zagadki do rozwikłania.

 • Penumbra: Black Plague - trailer

  Trailer Penumbra: Black Plague to krótki filmik, który wprowadza Cię w atmosferę i klimat tej intersującej produkcji. Zobaczysz tu, jak prezentowana jest akcja gry i jak wygląda gameplay.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Penumbra: Overture - gameplay