Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Penumbra: Black Plague - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Frictional Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 24 luty 2010, 13:39
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 13

Opis dodatku - Penumbra: Black Plague - gameplay

­Gameplay Penumbra: Black Plague ukazuje Ci, jak prezentuje się zabawa w praktyce. Zobaczysz tu , jakie lokacje przemierzamy podczas gry, jakich akcji możemy dokonywac oraz jakie czekają nas zagadki do rozwikłania. Oczywiście ten gameplay Penumbra: Black Plague pozwoli także na zapoznanie się z oprawą audiowizualną tego tytułu. Filmik ten ukazuje kazdy aspekt zabawy, a jeśli zainteresujesz się grą po jego obejrzeniu, mamy na naszych stronach darmowe demo tej produkcji. Możesz pobrać je w każdej chwili bez żadnych opłat. Szerszy opis Black Plague znajduje się na osobnej stronie naszego portalu.

Podobne

 • Penumbra: Black Plague - patch

  Patch Penumbra: Black Plague to łatka niezbędna dla każdego posiadacza gry. Możesz ściągnąc ją za darmo z naszych stron, ale uwaga – patch Penumbra: Black Plague przeznaczony jest dla tych ludzi, którzy mają płytę z grą (czyli nie kupili jej w formie elektronicznej).

 • Penumbra: Black Plague - trailer

  Trailer Penumbra: Black Plague to krótki filmik, który wprowadza Cię w atmosferę i klimat tej intersującej produkcji. Zobaczysz tu, jak prezentowana jest akcja gry i jak wygląda gameplay.

 • Penumbra: Black Plague - kody

  Kody Penumbra: Black Plague w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Nie ma żadnych fraz, których wpisanie dawałoby nieśmiertelność prowadzonej postaci czy też eliminowało zainfekowanych ludzi z bazy.

 • Penumbra: Requiem - gameplay

  Zobacz film Penumbra: Requiem gameplay. Widzimy tu mroczny, pełen niepokoju klimat trzeciej części serii Penumbra. Tak jak w poprzednich częściach, przemierzamy tu z latarką ciemne podziemne korytarze w poszukiwaniu rozwiązań dręczących bohatera zagadek.

 • Penumbra: Overture - gameplay

  Gameplay Penumbra: Overture to długi, trwający ponad osiem minut materiał wideo, który pozwoli Ci na zapoznanie się z tą świetną, mroczną gra przygodową.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Penumbra: Black Plague - gameplay