Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patrician IV - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Gaming Minds Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 28 wrzesień 2010, 13:57
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 10

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Patrician IV - gameplay

­Gameplay Patrician IV to długi, trwający niemal sześć minut filmik prezentujący grę ­Gameplay Patrician IV, której polska premiera nastąpiła pod koniec lipca 2011 roku. Można zobaczyć na nim między innymi stawianie budynków, przeglądanie zgromadzonych zasobów, wyznaczanie szlaków handlowych i inne aspekty zabawy. Oczywiście filmik ten idealnie nadaje się do pokazania, jak wygląda oprawa audiowizualna całej zabawy. Niestety, nie posiadamy jeszcze wersji demo gry, jednak na sąsiedniej stronie znajduje się jej szerszy opis. Jeśli więc komuś spodoba się ten materiał wideo, zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat zabawy.

Podobne

 • Patrician IV - trailer

  Trailer Patrician IV to trwający niecałe dwie minuty filmik, który prezentuje najnowszą odsłonę serii popularnych strategii ekonomicznych. Mamy dzięki niemu okazję przyjrzeć się oprawie audiowizualnej tego tytułu, zmiennym warunkom pogodowym oraz poczuć klimat.

 • Soul Calibur IV - gameplay

  Soul Calibur IV to kolejna część wspaniałej bijatyki na PS3, oraz Xbox, którą stworzyło studio Namco Bandai. W grze po raz kolejny mamy okazję zmierzyć się z postaciami, które znamy z poprzednich części serii, a także z zupełnie nowymi.

 • Trailer do Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony

  GTA IV: The Ballad of Gay Tony to drugi oficjalny dodatek do cieszącej się duża popularnością gry Grand Theft Auto IV

 • Nieoficjalne Spolszczenie Civilization IV

  Pobierz bezpłatne spolszczSpolszczenie do gry Civilization IV - które daje Ci mozliwość gry w całkowicie spolszczonej wersji.

 • Civilization IV Patch v1.74pl

  Patch Civilization IV likwiduje wykryte po premierze gry błędy oraz optymalizuje działanie samego programu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patrician IV - gameplay