Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NecroVisioN: Przeklęta Kompania - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Farm51
Licencja: Licencja
Data dodania: 05 marzec 2010, 14:26
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - NecroVisioN: Przeklęta Kompania - gameplay

­Gameplay NecroVisioN: Przeklęta Kompania to trwający ponad dziesięć minut materiał wideo, który przedstawi Ci, jak prezentuje się rozgrywka w czasie zabawy. Zobaczysz tu wygląd oprawy audiowizualnej tej produkcji, nadto dowiesz się, jakich broni może używać Twój bohater. Ponadto ten gameplay NecroVisioN: Przeklęta Kompania ukaże Ci, jakich przeciwników napotkasz na swej drodze. Zobaczysz także cut-scenki, które podkreślają klimat całej zabawy. Niestety, nie ma wersji demonstracyjnej gry, dzięki której mógłbyś przetestować ten tytuł przed zakupem. Dlatego obejrzyj ten gameplay, jeśli rozważasz zakup NecrovisioN. Z pewnością pomoże Ci to w podjęciu decyzji.

Podobne

 • NecroVisioN: Przeklęta Kompania - trailer

  Trailer NecroVisioN: Przeklęta Kompania to trwający ponad dwie minuty materiał wideo, który jest zwiastunem kolejnej odsłoni polskiego shootera fpp. Prezentowany tu trailer NecroVisioN: Przeklęta Kompania pokaże Ci, czego możesz spodziewać się po tej produkcji.

 • NecroVisioN: Przeklęta Kompania - kody

  Kody do NecroVisioN: Przeklęta Kompania to cheaty, dzięki którym możesz znacznie zmienić zabawę. Nie chodzi tu tylko o moce twojego bohatera, ale też i o całą oprawę graficzną zabawy.

 • Kody do gry Necrovision

  Prezentujemy pomocne kody do polskiej gry akcji - Necrovision!

 • Company of Heroes: Kompania Braci – kody

  Kody do Company of Heroes: Kompania Braci dają Ci dodatkowe możliwości i nową jakość walki z wirtualnymi przeciwnikami w tej świetnej grze strategicznej.

 • Company of Heroes: Kompania Braci - patch

  Patch do Company of Heroes: Kompania Braci poprawia jakość gry, zarówno w wymiarze grafiki i płynności gry jak i grywalności. Dzięki łatce gracz będzie mógł jeszcze bardziej cieszyć się efektami i możliwościami gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: NecroVisioN: Przeklęta Kompania - gameplay