Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NBA Live 10 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Electronic Arts
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 30 listopad 2009, 13:06
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 11

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - NBA Live 10 - gameplay

­Gameplay NBA Live 10 to filmik, który ukaże Ci w praktyce tą świetną grę koszykarską. Nie jest to materiał reklamowy, a nagranie prosto z gry. Poniższy gp NBA Live 10 ukazuje Ci możliwości zawodników na parkiecie, a także sposoby, w jaki mogą rzucać piłkę i wymijać rywali. Nadto gameplay NBA Live 2010 ukaże Ci oprawę audiowizualną tej produkcji, która stoi na wysokim poziomie. Jeśli więc zastanawiasz się nad nabyciem tej gry, powinieneś obejrzeć najpierw gp NBA Live 2010. Z pewnością zachęci Cię on do zakupu tego tytułu. Zapraszamy także do zapoznania się z innymi opisami i gameplayami gier z serii.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: NBA Live 10 - gameplay