Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Naruto: Ultimate Ninja 5

Kategoria: Gameplay
Producent: Cyberconnect2
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 grudzień 2009, 09:55
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 2
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Naruto: Ultimate Ninja 5

­Naruto: Ultimate Ninja 5 to kolejna już część bardzo dobrej serii gier, będącej połączeniem bijatyki, oraz RPGa, osadzonej w uniwersum popularnej mangi i anime Naruto. Ponieważ nie ma demo tej gry, to warto obejrzeć gameplay z Naruto: Ultimate Ninja 5, który w skrócie przedstawia jej możliwości. Naruto: Ultimate Ninja 5 gameplay to doskonała propozycja dla fanów przygód młodego ninja Naruto. Oczywiście gp z Naruto: Ultimate Ninja 5 za free obejrzycie poniżej.

Podobne

 • Naruto: The Broken Bond

  Pobierz kody do Naruto: The Broken Bond za darmo i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji w grze. Kody do Naruto: The Broken Bond za free możecie znaleźć w naszym serwisie.

 • Naruto: The Broken Bond

  Obejrzyj Naruto: The Broken Bond gameplay i zobacz jak wygląda druga część bardzo dobrej gry przygodowej, opartej na popularnym anime. Gameplay z Naruto: The Broken Bond za free możecie znaleźć na pobierz.pl

 • Ninja Blade - kody

  W Ninja Blade kody są bardzo proste w użyciu i można uzyskać do nich dostęp automatycznie po przejściu odpowiednich fragmentów gry.

 • Marvel: Ultimate Alliance 2 - kody

  Kody Marvel: Ultimate Alliance 2 to przydatne triki na PS2, które pomogą Ci w zabawie. Przedstawione poniżej kody Marvel: Ultimate Alliance 2 pozwalają na odblokowanie ukrytych bonusów.

 • Marvel: Ultimate Alliance 2 - gameplay

  Gameplay Marvel: Ultimate Alliance 2 to trwający niemal osiem minut filmik wideo z gry, dzięki któremu masz okazję zobaczyć, jak wygląda w niej przebieg zabawy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Naruto: Ultimate Ninja 5