Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Naruto: The Broken Bond

Kategoria: Gameplay
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 28 grudzień 2009, 15:06
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox, Xbox 360
Liczba pobrań: 12

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Naruto: The Broken Bond

­Naruto: The Broken Bond to druga część bardzo dobrej gry przygodowej, opartej na jednym z najbardziej popularnych anime od czasów Dragon Ball. W grze pokierujemy głównym bohaterem Naruto, oraz jego drużyną i spróbujemy ocalić przyjaciela z rąk złych Ninja. By dowiedzieć się czegoś więcej o grze, wystarczy obejrzeć gameplay z Naruto: The Broken Bond, który prezentuje możliwości tego tytułu. Naruto: The Broken Bond gameplay to dwu minutowy filmik, który charakteryzuje dynamizm rozgrywki I rzeczywiste ujęcie gry. GP Naruto: The Broken Bond za darmo możecie obejrzeć poniżej.

Podobne

 • Naruto: The Broken Bond

  Pobierz kody do Naruto: The Broken Bond za darmo i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji w grze. Kody do Naruto: The Broken Bond za free możecie znaleźć w naszym serwisie.

 • Naruto: Ultimate Ninja 5

  Zobacz gameplay z Naruto: Ultimate Ninja 5 za darmo i sprawdź sam jak wygląda kolejna część bardzo dobrej gry o przygodach młodego Ninja. Naruto: Ultimate Ninja 5 gameplay za free znajdziesz na pobierz.pl

 • James Bond 007: Blood Stone - gameplay

  Poniższy gameplay James Bond 007: Blood Stone to trwający nieco ponad minutę materiał wideo, który jest pierwszym filmikiem z tego tytułu, jaki udostępnił światu wydawca.

 • Fallout 3: Broken Steel - trailer

  Filmik ukaże Ci walkę pomiędzy Enklawą a Bractwem oraz kilka ważnych dla fabuły osób, ponadto będziesz również mieć okazję ujrzenia nowych przeciwników, jacy pojawiają się dzięki dodatkowi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Naruto: The Broken Bond

dodał: ~oki2872 , 05.09.2012

fajna gra