Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Napoleon: Total War Gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Creative Assembly
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 01 grudzień 2009, 08:34
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 20

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Napoleon: Total War Gameplay

­Gameplay Napoleon: Total War to niemal dziesięciominutowy filmik, który ukazuje Ci jeden z modów gry Total War. Obejrzysz tutaj oddziały napoleońskie w akcji, zobaczysz także system sterowania i wydawania rozkazów. Prezentowany tu gp Napoleon: Total War ukaże Ci również interfejs użytkownika, a także pozwoli Ci na zapoznanie się z oprawą audiowizualną tego tytułu. Więcej informacji na temat gry Napoleon: Total War oraz jej oficjalny trailer znajdziesz na osobnych stronach naszego portalu. Zapraszamy do obejrzenia!

Podobne

 • Napoleon: Total War - Trailer

  Trailer Napoleon: Total War ukazuje Ci nadchodzącą strategię

 • Trailer do Empire: Total War – The Warpath

  Empire: Total War – The Warpath to tworzona przez Creative Assembly gra strategiczna, będąca oficjalnym dodatkiem do Empire: Total War, który został wydany jakiś czas temu.

 • Shogun: II Total War - Trailer

  Trailer Shogun: 2 Total War to filmik wprowadzający w klimat bitew w feudalnej Japonii – polecamy każdemu miłośnikowi strategii

 • Shogun: 2 Total War - trailer

  Trailer do Shogun: 2 Total War to trwający ponad minutę materiał wideo, który jest pierwszym zwiastunem gry. Niestety, nie pokazuje on samej rozgrywki, a jedynie wprowadza w klimat XVI-wiecznej Japonii.

 • Medieval II: Total War Patch 1.2 - 1.3 PL

  Patch aktualizujący grę Medieval 2: Total War z wersji 1.02 do wersji 1.03. Łatka dodaje kompatybilność podstawowej wersji gry z pierwszym oficjalnym dodatkiem - Królestwa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Napoleon: Total War Gameplay