Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorstorm - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Evolution Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 09 luty 2010, 10:24
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - Motorstorm - gameplay

­Film Motorstorm gameplay pokazuje spektakularne wyścigi rajdowe, pełne błota, kurzu i widowiskowych kraks. Sam gameplay w Motorstorm polega oczywiście na jak najszybszym dojechaniu do mety, ale również na próbie dotarcia tam cało i pokonania przeciwników dosłownie wszystkimi możliwymi sposobami, czyli m.in. poprzez spychanie przeciwników z trasy i niszczenie ich pojazdów. Gracz ma do wyboru nie tylko auta, ale i motory, quady i wszelkiego rodzaju pojazdy terenowe. Kolizje są tu, jak widać na filmie, pokazane w zwolnionym tempie (w którym to czasie zostajemy wyłączeni z wyścigu).

Podobne

 • MotorStorm Arctic Edge - gameplay

  Film prezentujący gameplay w MotorStorm: Arctic Edge pokazuje spektakularne wyścigi rajdowe, tym razem w zimowej scenerii.

 • MotorStorm: Pacific Rift - gameplay

  Film Motorstorm: Pacific Rift gameplay pokazuje spektakularne wyścigi rajdowe, pełne błota, kurzu i widowiskowych kraks.

 • Motorstorm - kody

  W Motorstorm dostępne są kody uruchamiane za pomocą odpowiednich kombinacji klawiszy.

 • Motorstorm - trailer

  Film Motorstorm trailer prezentuje dynamiczne wyścigi rajdowe na PS3, w których przyjdzie nam walczyć z innymi rajdowcami na piaszczystym i błotnistym terenie górskim.

 • MotorStorm: Arctic Edge - trailer

  Trailer przedstawiający Motorstorm: Arctic Edge prezentuje dynamiczne wyścigi rajdowe na PS2, w których przyjdzie nam walczyć z innymi rajdowcami w trudnym górskim terenie, w dodatku na ośnieżonych stokach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Motorstorm - gameplay

dodał: ~kotek , 15.02.2010

jak sie pobiera ta grę

dodał: ~kotek , 15.02.2010

jak sie pobiera ta grę