Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MotorStorm: Pacific Rift - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Evolution Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 09 luty 2010, 13:09
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 22

Opis dodatku - MotorStorm: Pacific Rift - gameplay

Film Motorstorm: Pacific Rift gameplay pokazuje spektakularne wyścigi rajdowe, pełne błota, kurzu i widowiskowych kraks. Sam gameplay w Motorstorm: Pacific Rift polega oczywiście na jak najszybszym dojechaniu do mety, ale również na próbie dotarcia tam cało i pokonania przeciwników dosłownie wszystkimi możliwymi sposobami, czyli m.in. poprzez spychanie przeciwników z trasy i niszczenie ich pojazdów. Gracz ma do wyboru nie tylko auta, ale i motory, quady i wszelkiego rodzaju pojazdy terenowe, włączając i świeżo dodane monster trucks.

Podobne

 • MotorStorm: Pacific Rift - trailer

  Film Motorstorm: Pacific Rift trailer prezentuje dynamiczne wyścigi rajdowe na PS3, w których przyjdzie nam walczyć z innymi rajdowcami na piaszczystym i błotnistym terenie górskim oraz na plażach wyspy położonej na Pacyfiku.

 • Motorstorm - gameplay

  Film Motorstorm gameplay pokazuje spektakularne wyścigi rajdowe, pełne błota, kurzu i widowiskowych kraks.

 • MotorStorm Arctic Edge - gameplay

  Film prezentujący gameplay w MotorStorm: Arctic Edge pokazuje spektakularne wyścigi rajdowe, tym razem w zimowej scenerii.

 • Storm over the Pacific - gameplay

  Gameplay Storm over the Pacific to trwający ponad 1:30 materiał wideo, ukazujący rozgrywkę. Można tu zobaczyć takie elementy jak zoomowanie planszy, przesuwanie jednostek, a także oczywiście zapoznać się z oprawą audiowizualną produkcji.

 • Motorstorm - kody

  W Motorstorm dostępne są kody uruchamiane za pomocą odpowiednich kombinacji klawiszy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: MotorStorm: Pacific Rift - gameplay