Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Monster Hunter 3 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Capcom
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 04 styczeń 2010, 14:06
Rozmiar:
System operacyjny: Nintendo Wii
Liczba pobrań: 9

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Monster Hunter 3 - gameplay

­Gameplay Monster Hunter 3 to trwający ponad sześć minut materiał wideo, który pokazuje Ci, jak wygląda walka w tej nadchodzącej na Wii grze. Zobaczysz tu sterowanego przez gracza bohatera, który toczy bój z wielkimi gadami. Ten gameplay Monster Hunter 3 pozwoli Ci na zapoznanie się z oprawą audiowizualna produkcji oraz mechanika walki. Trzeba przyznać, że pokazane w gp Monster Hunter 3 animacje robią wrażenie. Jeśli spodobał Ci się ten filmik, obejrzyj także trailer Monster Hunter 3, który znajduje się na naszych stronach. Premiera tego tytułu będzie miała miejsce w marcu 2010 roku.

Podobne

 • Monster Hunter 3 - trailer

  Trailer Monster Hunter 3 to filmik reklamujący tą grę.

 • Monster Hunter PS2

  Monster Hunter to gra online, która została wydana przez CAPCOM pierwotnie na Sony PlayStation 2, by w kolejnych latach doczekać się wydań na inne platformy, w tym PS2.

 • Silent Hunter 3 - gameplay

  Gameplay Silent Hunter 3 to trwający prawie dziesięć minut materiał wideo, który ukazuje Ci tą wspaniałą grę w praktyce.

 • Silent Hunter 5 - patch

  Łatka do gry Silent Hunter 5, której zadaniem jest wyeliminowanie błędów i problemów z podstawowej wersji.

 • Silent Hunter 3 - patch

  Patch Silent Hunter 3 to łatka, dzięki której zaktualizujesz i ulepszysz ten tytuł.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Monster Hunter 3 - gameplay