Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MONOPOLY - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: EA Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 25 luty 2010, 14:03
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 12

Opis dodatku - MONOPOLY - gameplay

­Gameplay Monopoly to trwający ponad dziewięć minut filmik, dzięki któremu zobaczysz, jak wygląda wirtualna adaptacja popularnej gry planszowej. Zobaczysz tu dosłownie wszystko – od wyboru planszy i liczby gracz po rozgrywkę. Gameplay Monopoly pozwoli Ci zapoznać się z oprawą audiowizualną tego tytułu, animacjami występującymi w grze oraz opcjami pojawiającymi się w trakcie rozgrywki. Jeśli zainteresuje Cię ten filmik, mamy szerszy opis gry na osobnej stronie naszego portalu. Niestety, nie jest możliwy download gry w wersji demo. Nadto wart zauważyć, że wirtualne Monopoly ukazało się wyłącznie na konsole.

Podobne

 • Monopoly Tycoon - gameplay

  Pentium II 300MHz, 64Gameplay Monopoly Tycoon to trwający niemal sześć minut filmik, na którym pokazano, jak przebiega zabawa w grze.

 • Monopoly Tycoon - kody

  Kody do Monopoly Tycoon w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Nie ma zadnych trików, które spowodowałyby nagły wzrost gotówki na Twoim koncie czy też posiadanie przez Ciebie dowolnej liczby budynków.

 • MONOPOLY - trailer

  Trailer Monopoly to trwający ponad minutę filmik, który ukazuje Ci możliwości wirtualnej adaptacji popularnej gry planszowej. Zobaczysz na niej, jak wygląda plansza gry, jak prezentują się animacje pionków i domków, a prócz tego efektów specjalnych.

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: MONOPOLY - gameplay