Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Monopoly Tycoon - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Deep Red Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 25 luty 2010, 14:21
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 13

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Monopoly Tycoon - gameplay

­Pentium II 300MHz, 64Gameplay Monopoly Tycoon to trwający niemal sześć minut filmik, na którym pokazano, jak przebiega zabawa w grze. Zobaczysz tu oprawę audiowizualną tej produkcji, okienka wyboru graczy i ustawień oraz oczywiście sam przebieg rozgrywki. Gameplay Monopoly Tycoon ukazuje wszystkie aspekty zabawy, co pozwoli Ci ocenić, jak będzie podobać się ona i Tobie. Jeśli więc po obejrzeniu filmiku rozważasz zakup tego tytułu, pewnie ucieszy Cię wieść, że mamy wersję demo gry – jest ona do pobrania z naszych stron całkowicie za darmo. Znajduje się przy niej również szerszy opis zabawy.MB RAM, akcelerator 3D

Podobne

 • Monopoly Tycoon - kody

  Kody do Monopoly Tycoon w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Nie ma zadnych trików, które spowodowałyby nagły wzrost gotówki na Twoim koncie czy też posiadanie przez Ciebie dowolnej liczby budynków.

 • MONOPOLY - gameplay

  Gameplay Monopoly to trwający ponad dziewięć minut filmik, dzięki któremu zobaczysz, jak wygląda wirtualna adaptacja popularnej gry planszowej. Zobaczysz tu dosłownie wszystko – od wyboru planszy i liczby gracz po rozgrywkę

 • RollerCoaster Tycoon 3 - Patch

  RollerCoaster Tycoon patch US Patch uaktualnia wersję 1.2 do 1.3 I jest konieczny jeżeli chcemy pograć na kodach.

 • RollerCoaster Tycoon 3 - Kody

  Jak zainstalować kody do RollerCoaster Tycoon 3.

 • MONOPOLY - trailer

  Trailer Monopoly to trwający ponad minutę filmik, który ukazuje Ci możliwości wirtualnej adaptacji popularnej gry planszowej. Zobaczysz na niej, jak wygląda plansza gry, jak prezentują się animacje pionków i domków, a prócz tego efektów specjalnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Monopoly Tycoon - gameplay