Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Metro 2033 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: 4A Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 30 listopad 2009, 11:42
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 24

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Metro 2033 - gameplay

Metro 2033 to bardzo ciekawie zapowiadająca się gra akcji z widokiem FPP, której premiera ma odbyć się jeszcze w pierwszym kwartale 2010 roku. Mamy przenieść się w niej do moskiewskiego metra, które dało schronienie tysiącom ludzi, ocalałym po nuklearnej apokalipsie. Gra ma stanowić połączenie kilku gatunków gier i nie sprowadzać się wyłącznie do masowej rzezi, nastawionej na eksterminację wszystkiego co nam zagraża. Zresztą prezentuje to Metro 2033 gameplay dostępny poniżej. Jeżeli chcecie się przekonać jak mogą wyglądać losy ludzkości za kilkadziesiąt lat, to powinniście obejrzeć Metro 2033 gp, który przez około 6 minut oprowadza nas po świecie tej dobrze zapowiadającej się gry.

Podobne

 • Metro 2033 - Trailer

  Obejrzyj trailer z Metro 2033 za free i zobacz jak prezentuje się jedna z ciekawszych i bardziej mrocznych gier 2010 roku. Jeśli czekasz na mroczną i pełną niebezpieczeństw grę to właśnie Metro 2033 jest dla Ciebie. Trailer z metro 2033 za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Metro 2033 - kody

  Kody do Metro 2033 to cheaty, dzięki którym z pewnością ukończysz zabawę bez problemów. Jeśli więc masz problemy z przejściem któregoś etapu, zastosuje je, a problem zniknie.

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Metro 2033 - gameplay