Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mercenaries 2: World in Flames - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Pandemic Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 23 luty 2010, 10:48
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Mercenaries 2: World in Flames - gameplay

­Gameplay Mercenaries 2: World in Flames to trwający ponad pięc minut filmic, który ukaże Ci, jak prezentuje się ta gra na Xbox 360. Zobaczysz tu jej oprawę audiowizualną, a także będziesz mógł obejrzeć animacje postaci. Ten gameplay Mercenaries 2: World in Flames ukaże Ci także, jak prezentują się strzelaniny podczas gry oraz sterowanie pojazdami. Jeśli rozważasz zakup tego tytułu, oprócz oglądania filmiku możesz pobrać za darmo jego wersję demo. Znajduje się ona na innej stronie naszego portalu wraz z opisem tego tytułu.

Podobne

 • Mercenaries 2: World in Flames - kody

  Kody do Mercenaries 2: World in Flames to pomoc do gry dla posiadaczy wersji na Xbox 360.

 • Mercenaries 2: World in Flames - trailer

  Trailer Mercenaries 2: World in Flames jest rwającym ponad dwie minuty zwiastunem filmowym gry. Obejrzyj go, aby zobaczyć, jakiego klimatu oczekiwac po rozgrywce.

 • Mercenaries 2: World in Flames - patch

  Patch Mercenaries 2: World in Flames to łatka, która powinieneś pobrać za darmo jeśli jesteś posiadaczem tego tytułu. Dlaczego? Ponieważ łatka ta likwiduje kilka występujących w grze bugów i wprowadza szereg usprawnień.

 • Mercenaries 2 Patch 1.1 US

  Patch aktualizuję grę Mercenaries 2: World in Flames do wersji 1.1 i przeznaczony jest do amerykańskojęzycznej wersji gry.

 • Mercenaries 2 Patch 1.1 UK

  Patch aktualizuję grę Mercenaries 2: World in Flames do wersji 1.1 i przeznaczony jest do brytyjskojęzycznej wersji gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Mercenaries 2: World in Flames - gameplay