Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mega Man 9 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Capcom
Licencja: Licencja
Data dodania: 21 grudzień 2009, 08:44
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Mega Man 9 - gameplay

­Mega Man 9 to gra, która nie daje się zamknąć w rama powszechnie wydawanych tytułów, a co najważniejsze wciąż zachowuje swój unikatowy klimat, nie dając się przerobić na kolejne trójwymiarowe badziewie. Patrząc na gameplay z Mega Man 9 można zobaczyć, że twórcy postanowili wydać grę, która pod względem graficznym i dźwiękowym nie odbiega od tytułów znanych z konsol z lat 90tych, jak np. Sega Mega Drive, NES czy SNES. Warto więc obejrzeć Mega Man 9 gameplay by przekonać się, że to grywalność i klimat są najważniejsze, tak było, jest i będzie, a jeśli ktoś po obejrzeniu gp Mega Man 9 stwierdzi, że ta gra jest dla dzieci to radzę mu spróbować ją przejść.

Podobne

 • Mega Man 9 - trailer

  Obejrzyj trailer z Mega Man 9 i przekonaj się, że to nie rewelacyjna grafika, czy dźwięk są najważniejsze w grach. Jeśli chcesz zagrać w coś co ma „duszę” to download Mega Man 9 jest właśnie dla Ciebie. Mega Man 9 trailer prezentuje wszystko to co jest kwintesencją tej serii i dlatego warto go obejrzeć.

 • Mega Man 10 - kody

  W Mega man 10 kody to raczej odblokowanie kolejnych levelów, dających nam bonusy. W Mega man 10 kody tego rodzaju oznaczałyby np. odblokowanie kolejnych poziomów trudności po przejściu podstawowego, ale również odkrywanie nowych ataków po wygranych walkach z bossami.

 • Spider-Man 3: The Game - gameplay

  Gameplay Spider-Man 3 trwający ponad sześć minut filmik, który ukazuje Ci tą dynamiczną grę w akcji.

 • Spider-Man: Web of Shadowsb - gameplay

  Gameplay Spider-Man: Web of Shadows to długi, dziewięciomi-nutowy filmik, który pokazuje Ci ten tytuł w akcji.

 • Iron Man II - trailer

  Trailer Iron Man 2 to trwający ponad dwie minuty filmik zaprezentowany podczas targów, który jest pierwszym materiałem wideo z nadchodzącej gry akcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Mega Man 9 - gameplay