Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Medal of Honor - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Electronic Arts
Licencja: Licencja
Data dodania: 18 październik 2010, 13:57
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 12

Opis dodatku - Medal of Honor - gameplay

Gameplay Medal of Honor to trwający ponad trzy minuty filmik prezentujący najnowszą część serii, osadzoną we współczesnym Afganistanie. Mamy tu okazję przyjrzeć się zarówno oprawie audiowizualnej gry, jak też i zobaczyć uzbrojenie oraz dynamiczne walki z Talibami. Jako że jest to filmik wykonany z polskojęzycznej edycji gry, mamy okazję sprawdzić, jak wykonano tłumaczenia. Więcej na temat tej pozycji piszemy na osobnej stronie naszego portalu i zapraszamy tam, by dowiedzieć się więcej o zabawie – jest także dostępne demo wersji multiplayer! Polecamy także obejrzeć oficjalny trailer gry, który wprowadza w klimat współczesnego konfliktu.

Podobne

 • Medal of Honor: Frontline - gameplay

  Obejrzyj Medal of Honor: Frontline gameplay za darmo i sprawdź jak wygląda pierwsza część serii na PS2, która zdobyła uznanie wielu graczy na całym świecie. Medal of Honor: Frontline gameplay na pewno przekona Cię do tej gry i dlatego musisz go zobaczyć.

 • Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead - gameplay

  Obejrzyj Medal of Honor: Allied Assault – Spearhead gameplay za free i przekonaj się, że to co zobaczyłeś w podstawowej wersji tej gry to nie wszystko. Najnowszy Medal of Honor: Allied Assault – Spearhead gameplay za darmo zobaczysz na pobierz.pl

 • Medal of Honor: Wojna w Europie - gameplay

  Medal of Honor: European Assault to kolejna część jednej z najpopularniejszych strzelanek wojennych, która ukazała się na poczciwą czarnulkę w 2005 roku.

 • Medal of Honor: Frontline - kody

  Pobierz kody do Medal of Honor: Frontline za darmo i odblokuj wiele ukrytych opcji, bez których gra może być mniej ciekawa. Kody do Medal of Honor: Frontline Znajdziesz na pobierz.pl

 • Medal of Honor: Wojna w Europie - kody

  Medal of Honor: European Assault to kolejna część jednej z najpopularniejszych strzelanek wojennych, która ukazała się na poczciwą czarnulkę w 2005 roku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Medal of Honor - gameplay