Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Medal of Honor: Wojna w Europie - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: EA Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 22 grudzień 2009, 09:04
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 2
Liczba pobrań: 14

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Medal of Honor: Wojna w Europie - gameplay

Medal of Honor: European Assault to kolejna część jednej z najpopularniejszych strzelanek wojennych, która ukazała się na poczciwą czarnulkę w 2005 roku. Gra przedstawia losy niejakiego Williama Holta, który będzie próbował sprzątnąć kilku zbędnych nazistów. Część z tego co zobaczymy w samej grze prezentuje Medal of Honor: European Assault gameplay, na którym widać początkowa kampanię we Francji, a dokładniej ST. Nazaire. Medal of Honor: Wojna w Europie gameplay za free możecie obejrzeć poniżej.

Podobne

 • Medal of Honor: Wojna w Europie - kody

  Medal of Honor: European Assault to kolejna część jednej z najpopularniejszych strzelanek wojennych, która ukazała się na poczciwą czarnulkę w 2005 roku.

 • Medal of Honor: Frontline - gameplay

  Obejrzyj Medal of Honor: Frontline gameplay za darmo i sprawdź jak wygląda pierwsza część serii na PS2, która zdobyła uznanie wielu graczy na całym świecie. Medal of Honor: Frontline gameplay na pewno przekona Cię do tej gry i dlatego musisz go zobaczyć.

 • Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead - gameplay

  Obejrzyj Medal of Honor: Allied Assault – Spearhead gameplay za free i przekonaj się, że to co zobaczyłeś w podstawowej wersji tej gry to nie wszystko. Najnowszy Medal of Honor: Allied Assault – Spearhead gameplay za darmo zobaczysz na pobierz.pl

 • Kody do Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku

  Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku - kody

 • Medal of Honor - gameplay

  Gameplay Medal of Honor to trwający ponad trzy minuty filmik prezentujący najnowszą część serii, osadzoną we współczesnym Afganistanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Medal of Honor: Wojna w Europie - gameplay