Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Medal of Honor: Frontline - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: DreamWorks Interactive
Licencja: Licencja
Data dodania: 22 grudzień 2009, 08:58
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 2
Liczba pobrań: 15

Opis dodatku - Medal of Honor: Frontline - gameplay

Medal of Honor: Frontline to pierwsza część serii wydana na konsolę PS2, która godnie zastąpiła swoje poprzedniczki wprowadzając kilka ulepszeń i nowości. Gra ponownie osadzona jest w Europie w latach II wojny światowej, gdzie jak porucznik Jimmy Patterson mamy realnych wpływ na jej przebieg. Wiele informacji o grze można dowiedzieć się oglądając Medal of Honor: Frontline gameplay, który przedstawia jedną z misji z gry. Medal of Honor: Frontline gameplay za free możecie obejrzeć poniżej.

Podobne

 • Medal of Honor: Frontline - kody

  Pobierz kody do Medal of Honor: Frontline za darmo i odblokuj wiele ukrytych opcji, bez których gra może być mniej ciekawa. Kody do Medal of Honor: Frontline Znajdziesz na pobierz.pl

 • Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead - gameplay

  Obejrzyj Medal of Honor: Allied Assault – Spearhead gameplay za free i przekonaj się, że to co zobaczyłeś w podstawowej wersji tej gry to nie wszystko. Najnowszy Medal of Honor: Allied Assault – Spearhead gameplay za darmo zobaczysz na pobierz.pl

 • Medal of Honor - gameplay

  Gameplay Medal of Honor to trwający ponad trzy minuty filmik prezentujący najnowszą część serii, osadzoną we współczesnym Afganistanie.

 • Medal of Honor: Wojna w Europie - gameplay

  Medal of Honor: European Assault to kolejna część jednej z najpopularniejszych strzelanek wojennych, która ukazała się na poczciwą czarnulkę w 2005 roku.

 • Medal of Honor: Wojna w Europie - kody

  Medal of Honor: European Assault to kolejna część jednej z najpopularniejszych strzelanek wojennych, która ukazała się na poczciwą czarnulkę w 2005 roku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Medal of Honor: Frontline - gameplay