Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Marvel: Ultimate Alliance 2 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Vicarious Visions
Licencja: Licencja
Data dodania: 23 luty 2010, 10:08
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 15

Opis dodatku - Marvel: Ultimate Alliance 2 - gameplay

Gameplay Marvel: Ultimate Alliance 2 to trwający niemal osiem minut filmik wideo z gry, dzięki któremu masz okazję zobaczyć, jak wygląda w niej przebieg zabawy. Zobaczysz na nim walki superbohaterów z przeciwnikami, interakcję z otoczeniem, przykładowe misje oraz oczywiście zapoznasz się z oprawą audiowizualną tego tytułu. Ten gameplay Marvel: Ultimate Alliance 2 to świetny materiał poglądowy dla każdego, kto zastanawia się na d zakupem tej produkcji. Jeśli masz PS2, PS3, Xbox 360 lub PSP czy NDS, możesz nabyć ten tytuł. Niestety, nie wyszła wersja gry na PC.

Podobne

 • Marvel: Ultimate Alliance 2 - kody

  Kody Marvel: Ultimate Alliance 2 to przydatne triki na PS2, które pomogą Ci w zabawie. Przedstawione poniżej kody Marvel: Ultimate Alliance 2 pozwalają na odblokowanie ukrytych bonusów.

 • Marvel: Ultimate Alliance 2 - trailer

  Trailer Marvel: Ultimate Alliance 2 to trwający ponad półtorej minuty filmik reklamowy, ukazujący Ci produkcję, w której masz szansę na sterowanie najbardziej znanymi superbohaterami uniwersum Marvela.

 • Naruto: Ultimate Ninja 5

  Zobacz gameplay z Naruto: Ultimate Ninja 5 za darmo i sprawdź sam jak wygląda kolejna część bardzo dobrej gry o przygodach młodego Ninja. Naruto: Ultimate Ninja 5 gameplay za free znajdziesz na pobierz.pl

 • Jagged Alliance 2.5: Unfinished Business - gameplay

  Zobacz film Jagged Alliance 2.5 gameplay, który pokazuje szczegóły rozgrywki w dodatku z 2000 r. do sequela rozpoczętej jeszcze w 1994 r. serii strategii turowych, w których dowodzisz grupą najemników tak, by skutecznie pokonać wszystkich przeciwników.

 • Supreme Commander: Forged Alliance - gameplay

  Gameplay Supreme Commander: Forged Alliance to długi, trwający ponad dziesięć minut materiał wideo, który pokazuje Ci, jak prezentuje isę dodatek do pełnej wersji tej gry. Zobaczysz tu praktycznie każdy aspekt wojny między wielkimi frakcjami – od budowania, po bitwy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Marvel: Ultimate Alliance 2 - gameplay