Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Manhunt

Kategoria: Gameplay
Producent: Rockstar Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 22 styczeń 2010, 12:11
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Manhunt

­Gameplay Manhunt to dość długi film (ponad osiem i pół minut), który pozwoli Ci na zapoznanie się z grą w praktyce. Będziesz mieć również okazję do oceny jej oprawy audiowizualnej. Ze względu na dość duża brutalność prezentowanego klipu polecamy jego oglądanie tylko osobom powyżej osiemnastego roku życia. Ten gp Manhunt pokaże Ci, na jakie sposoby możesz eliminować swoich przeciwników podczas zabawy oraz pozwoli obejrzeć Ci jedną z wielu lokacji, jakie przemierzamy w grze. Jeśli spodobał Ci się gameplay Manhunt, szerszy opis tego tytułu znajduje się na osobnej stronie naszego portalu. Zajrzyj tam, by dowiedzieć się więcej o tym tytule.

Podobne

  • Manhunt - kody

    Kody Manhunt to świetna pomoc dla każdego, kto m problemy z ukończeniem tego tytułu.

  • Manhunt 2 - gameplay

    Gameplay Manhunt 2 to trwający ponad osiem minut filmik, który ukaże Ci, jak wygląda rozgrywka w praktyce.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Manhunt