Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mafia Wars - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Zynga
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 07 styczeń 2010, 10:44
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 12

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Mafia Wars - gameplay

­Gameplay Mafia Wars to trwający ponad piec minut materiał wideo, który prezentuje Ci, jak wygląda w praktyce ta popularna gra dostępna przez przeglądarki i portale społecznościowe. Ten gp Mafia Wars ukaże Ci większość z dostępnych w grze okienek opcji oraz możliwych do wykonania akcji podczas zabawy. Jeśli nie znasz jeszcze tego tytułu, a spodoba Ci się poniższy gameplay Mafia Wars, zobacz szerszy opis tytułu na osobnej stronie naszego portalu. To darmowa gra, do której możesz dołączyć w każdej chwili. Jeśli chciałbyś więc poczuć się jak gangster, Mafia Wars jest tytułem w sam raz dla Ciebie!

Podobne

 • Gameplay do Mafia 2

  Gameplay gry Mafia 2 ukazuje nam wyczekiwany tytuł w akcji.

 • Spolszczenie do Mafia

  Plik spolszczający grę Mafia: The City of Lost Heaven.

 • Halo Wars - gameplay

  Gameplay Halo Wars to specjalny materiał wideo, który wprowadzi Cię w świat tej strategicznej gry osadzonej w futurystycznych klimatach. Twoim przewodnikiem w filmiku będzie jeden z twórców Halo Wars i dzięki niemu poznasz wszystko to, co o grze wiedzieć p­owinieneś.

 • Save 100% do Mafia

  Ponad sto savów do gry - Mafia ukończona na 100.

 • Mafia Patch 1.2 PL

  Poprawka do polskojęzycznej wersji gry Mafia: The City of Lost Heaven. Patch poprawia obsługę kart ATI Radeon oraz dodaje wsparcie dla funkcji Force Feedback.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Mafia Wars - gameplay