Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lost Planet: Extreme Condition - Gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Capcom
Licencja: Licencja
Data dodania: 01 grudzień 2009, 08:51
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - Lost Planet: Extreme Condition - Gameplay

­Gameplay Lost Planet: Extreme Condition ukazuje Ci filmik nakręcony podczas gry. Będziesz miał okazję podziwiać na nim walkę z Akridami – czyli fauną żyjącą na skutej wiecznymi lodami planecie. Ten gp Lost Planet: Extreme Condition ukaże Ci również wiele lokacji, jakie napotykamy w pełnej wersji gry – od zasypanych śniegiem ulic dawno wymarłych miast po siedliska Akrdiów i ich podziemne gniazda. Na filmiku możesz również oglądać, jak sterowany przez Ciebie bohater używa mecha do niszczenia przeciwników., a także jak posługuje się nim do wykonywania dalekich skoków i chwilowego szybowanie w powietrzu. Oczywiście płynąca w tle muzyka NIE JEST oficjalna i w grze nie występuje. Mamy tu za to piękny, filmowy soundtrack.

Podobne

 • Lost Planet: Colonies

  Lost Planet: Colonies + jeszcze więcej śniegu i Akridów…

 • Counter-Strike: Condition Zero - gameplay

  Gameplay Counter-Strike: Condition Zero to trwający ponad cztery minuty materiał wideo, który ukaże Ci, jak prezentuje się to rozszerzenie do popularnej sieciowej strzelaniny w praktyce.

 • Planet 51 - trailer

  Trailer Planet 51 ukazuje Ci gameplay produkcji, która światło dzienne ujrzy najprawdopodobniej w przyszłym roku.

 • Condition Zero

  Counter-Strike: Condition Zero to 19 nowych scenariuszy do CS.

 • Counter-Strike: Condition Zero - kody

  Kody do Counter-Strike: Condition Zero to użytezne sztuczki, dzięki którym będziesz mógł praktcyznie wszystkiego w grze dokonać. Cheats Counter-Strike: Condition Zero wprowadzisz naciskając tyldę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Lost Planet: Extreme Condition - Gameplay