Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Little Fighter 3 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Marti Wong i Starsky Wong.
Licencja: Licencja
Data dodania: 30 marzec 2010, 13:34
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 13

Opis dodatku - Little Fighter 3 - gameplay

Little Fighter 3 to zmodyfikowana wersja sequela popularnej bijatyki zręcznościowej stworzonej przez Marti’ego i Starsky’iego Wongów, w której gracze uzyskują dostęp do nieznacznie poprawionej oprawy graficznej, wbudowanego spolszczenia, oraz nowych postaci w grze, które na pewno zaspokoją gusta nawet najbardziej wybrednych fanów serii. W grze dostępnych jest sześć trybów rozgrywki znanych z LF 2, z których część prezentuje Little Fighter 3 gameplay dostępny poniżej. Zdradza on zarówno jakie nowe postacie pojawiają się w tej odsłonie serii, oraz jak wygląda sam model rozgrywki, dlatego obejrzyj Little Fighter 3 gameplay i przekonaj się jak wygląda ta klasyczna i darmowa bijatyka w akcji.

Podobne

 • Super Street Fighter IV - gameplay

  Gameplay Super Street Fighter 4 to trwający ponad 3 minuty filmik z gry, który ukazuje Ci jak wygląda rozgrywka na przykładzie walki Jurija z T. Hawkiem.

 • Little Fighter 2 - gameplay

  Little Fighter 2 to klasyczna dwuwymiarowa bijatyka, przypominająca w pewnym sensie serię Mugen. Najważniejszym jej atutem jest grywalność, która sprawia, że pomimo prostej grafiki i dźwięku tytuł ten zyskał uznanie graczy na całym świecie.

 • Super Street Fighter IV - trailer

  Trailer Super Street Fighter to zwiastun filmowy nadchodzącego samodzielnego dodatku do popularnej bijatyki.

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Little Fighter 3 - gameplay