Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lionheart: Kings' Crusade - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Neocore Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 13 wrzesień 2010, 15:06
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Lionheart: Kings' Crusade - gameplay

­Gameplay Lionheart: Kings' Crusade to trwający ponad dwie i pół minuty filmik wideo, który przedstawia, jak prezentuje się rozgrywka w tym interesującym tytule. Można tu zobaczyć możliwe do zrekrutowania jednostki, ulepszanie ich, wyznaczanie celów na mapie strategicznej oraz oczywiście same bitwy. Trzeba przyznać, że filmik naprawdę zachęca do zapoznania się z tą produkcją – na sąsiedniej stronie mamy jej szerszy opis. Zapraszamy do jego lektury. Niestety, nie ma wydania gry w wersji demonstracyjnej, tak więc przed zakupem nie będziemy w stanie w nią zagrać.

Podobne

 • The Kings' Crusade - patch v1.2

  Najnowszy patch do The Kings' Crusade to łatka niezbędna dla każdego posiadacza tej gry. Jest ona o tyle istotna, że wpływa na jej stabilność, czyniąc ją mocniejszą.

 • Patch do Lionheart: Legacy of the Crusader

  Patch do Lionheart: Legacy of the Crusader

 • Patch do Warhammer 40000: Dawn of War: Dark Crusade

  Ten patch wprowadza system ulepszeń w obrębie balansu jednostek na polu bitwy.

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Lionheart: Kings' Crusade - gameplay