Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Left 4 Dead 2: The Passing - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Valve
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 marzec 2010, 14:41
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - Left 4 Dead 2: The Passing - gameplay

Gameplay Left 4 Dead 2: The Passing to materiał wideo, który ukazuje Ci nadchodzący dodatek do popularnej sieciowej gry akcji. Na tym trwającym pięć minut filmie zobaczysz nowe lokacje, przeciwników oraz kilka nowych rodzajów broni, jakie wnosi to DLC do gry. Gameplay Left 4 Dead 2: The Passing to gratka dla wszystkich, którzy nie mogą już doczekać się premiery rozszerzenia i spędzili przy podstawce dziesiątki godzin. Szerszy opis tego DLC znajduje się na osobnej stronie naszego portalu – zajrzyj tam, aby dowiedzieć się więcej na temat Left 4 Dead 2: The Passing.

Podobne

 • Left 4 Dead 2 - VIDEORECENZJA

  Left 4 Dead to jedna z najbardziej brutalnych gier ostatnich lat. Zniszcz tysiące zombie za pomocą wielu rodzajów broni, w tym m. in. rondla. Obejrzyj videorecenzję Left 4 Dead 2.

 • GAMEPLAY do Left 4 Dead 2

  Left 4 Deead 2 to strzelanka, w której nie ma przebacz. Mordujemy na ogromną skalę, właściwie wszystkim co nam wpadnie w ręce. Obejrzyjcie gameplay Left 4 Dead 2 a przekonacie się co znaczy eksterminacja z uśmiechem na ustach.

 • Left for Dead 2 - trailer

  Trailer do Left for Dead 2

 • Left 4 Dead 2 - kody

  Left 4 Dead 2 kody

 • Kody do Left 4 Dead

  Włącz konsolę w menu Opcje. Podczas gry przywołaj konsolę i wpisz w niej sv_cheats 1 aby aktywować cheat mode w grze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Left 4 Dead 2: The Passing - gameplay