Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Just Cause 2 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Avalanche Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 01 kwiecień 2010, 10:36
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 15

Opis dodatku - Just Cause 2 - gameplay

­Film Jast Cause 2 gameplay pokazuje nam grę już w trakcie właściwej rozgrywki, z komentarzem jednego z jej twórców. W Jast Cause 2 gameplay jest dość zróżnicowany – zaczynam od podróży motorem przez górzysty teren, próbując dotrzeć do wyznaczonej lokacji – po chwili wzbijamy się w powietrze, a wtedy bohater opuszcza motocykl i otwiera paralotnię. Gdy tylko lądujemy, od razu musimy uciekać znajdując się pod ciągłym ostrzałem. Wszystko odbywa się jak w dobrym filmie akcji. Mamy też na podorędziu karabin maszynowy i przy sprawnie przeprowadzonej akcji po chwili możemy pokonać uzbrojonych przeciwników. Po chwili przesiadamy się do czołgu i ruszamy w dalsza podróż – zobacz film, by przekonać się, na co jeszcze stać naszego bohatera w Just Cause 2.

Podobne

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.

 • Fifa 11 - gameplay

  Poniżej przedstawimy Fifa 11 gameplay. Czyli jedenaście minut z gry. Filmik pojawił się jeszcze przed premierą gry na początku września. Gameplay pokazuje mecz pomiędzy Arsenalem i Realem.

 • Król Artur - gameplay

  Film pokazujący gameplay w grze król artur opowiada legendę samego króla, po czym widzimy sam gameplay z king arthur, czyli walkę konnicy i piechoty nad rzeką rozświetloną latającymi pociskami zapalającymi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Just Cause 2 - gameplay