Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gameplay do Jumpgate: Evolution

Kategoria: Gameplay
Producent: Net Devil
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 29 lipiec 2009, 12:56
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 8

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Gameplay do Jumpgate: Evolution

­

Jumpgate Evolution to gra należąca do gatunku Space Combat MMO, w której areną walk jest kosmos. Pierwsza część tej gry została wydana w 2001 roku, jednak nie odniosła zbyt dużego sukcesu. Jumpgate Evolution ma szansę to zmienić, gdyż jego twórcy zapewniają, że będzie to jedna z najlepszych gier tego typu w sieci. Premiera Jumpgate Evolution ma odbyć się we wrześniu 2009 roku.

W oczekiwaniu na wydanie gry warto obejrzeć gameplay z Jumpgate Evolution, który prezentuje jak gra będzie wyglądać. Widać w nim piękną i dopracowaną grafikę, oraz wspaniałe efekty towarzyszące wybuchom. Gameplay gry Jumpgate: Evolution pokazuje, że zapowiedzi twórców tej gry są prawdziwe i że gra może sporo namieszać na rynku gier sieciowych. Zobacz pełny opis gry Jumpgate: Evolution na naszym portalu.


Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Gameplay do Jumpgate: Evolution