Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Joy Ride - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: BigPark
Licencja: Licencja
Data dodania: 08 luty 2010, 14:44
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Joy Ride - gameplay

­Uważasz, że opis gry to za mało? Jeśli tak, to trafiłeś w idealne miejsce, gdyż Joy Ride gameplay prezentuje wiele ciekawych faktów odnośnie tej gry, wraz z komentarzem przedstawiciela Microsoftu. Dzięki temu, oglądając Joy Ride gameplay możemy dowiedzieć się m.in. na czym będzie polegać darmowa rozgrywka w grze, że będzie możliwy zakup dodatków za Microsoft Points, a także że trasy naszpikowane mają być różnymi skrótami i skoczniami, co dodatkowo uatrakcyjni wyścig.

Podobne

 • Joy Ride - trailer

  Jeśli z niecierpliwością czekasz na wydanie tej gry, to na pewno Joy Ride trailer podsyci jeszcze napięcie związane z czekaniem na tą darmową grę wyścigową, udostępnioną przez Microsoft za pomocą usługi Xbox Live.

 • Tony Hawk: RIDE - kody

  Kody do Tony Hawk: RIDE to odblokowanie specjalnego poziomu.

 • Tony Hawk: RIDE - Trailer

  Trailer do Tony Hawk: RIDE

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Joy Ride - gameplay