Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

James Bond 007: Blood Stone - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Bizzare Creations
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 08 październik 2010, 10:07
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 14

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - James Bond 007: Blood Stone - gameplay

­Poniższy gameplay James Bond 007: Blood Stone to trwający nieco ponad minutę materiał wideo, który jest pierwszym filmikiem z tego tytułu, jaki udostępnił światu wydawca. Mamy tu okazję zobaczyć agenta Jej Królewskiej Mości, który nie ma litości dla swoich przeciwników. Oczywiście gra nie jest bijatyką, bliżej jej bardziej do Splinter Cell, jednak jak widać na filmiku – gdy przyjdzie do walki wręcz, Bond nie ma sobie równych. Szerzej o tej produkcji piszemy na sąsiedniej stronie naszego portalu i zapraszamy tam, by dowiedzieć się więcej o tej ciekawej grze akcji.

Podobne

 • Naruto: The Broken Bond

  Obejrzyj Naruto: The Broken Bond gameplay i zobacz jak wygląda druga część bardzo dobrej gry przygodowej, opartej na popularnym anime. Gameplay z Naruto: The Broken Bond za free możecie znaleźć na pobierz.pl

 • Naruto: The Broken Bond

  Pobierz kody do Naruto: The Broken Bond za darmo i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji w grze. Kody do Naruto: The Broken Bond za free możecie znaleźć w naszym serwisie.

 • Sacred 2: Ice & Blood

  Gameplay gry Sacred 2: Ice & Blood pokazuej Ci przygody w świecie magii i miecza.

 • Blood Bowl Patch v 1.0.1.2

  Blood Bowl to gra sportowa, w której gracz sterując małymi figurkami rozgrywa pojedynki przypominające mecze footballu amerykańskiego.

 • Sacred 2: Ice & Blood

  Patch do Sacred 2: Ice & Blood to niezbędna łatka dla każdego użytkownika gry!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: James Bond 007: Blood Stone - gameplay