Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jagged Alliance 2: Wildfire - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: I-Deal Games Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 marzec 2010, 15:50
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Jagged Alliance 2: Wildfire - gameplay

­Jagged Alliance 2: Wildfire to nowa edycja starej gry – usprawnieniom uległ nie tylko interfejs tej popularnej strategicznej turówki, ale też liczne elementy wirtualnej rzeczywistości, w której jak poprzednio kierujemy działanami grupy najemników (mamy za zadanie unieszkodliwić licznych członków kartelu narkotykowego). Zobacz film Jagged Alliance 2: Wildfire gameplay, dzięki któremu będziesz mógł natychmiast wczuć się w klimat nowej wersji kultowej już gry. W Jagged Alliance 2: Wildfire gameplay polega, tak jak w poprzednich częściach, na odpowiednim doborze drużyny i kierowaniu nią w akcji – widzimy ten proces krok po kroku na załączonym filmie.

Podobne

 • Jagged Alliance 2: Wildfire - patch

  Jagged Alliance 2: Wildfire to nowa edycja starej gry – usprawnieniom uległ nie tylko interfejs tej popularnej strategicznej turówki, ale też liczne elementy wirtualnej rzeczywistości, w której jak poprzednio kierujemy działanami grupy najemników (mamy za zadanie unieszkodliwić licznych członków kartelu narkotykowego).

 • Jagged Alliance 2.5: Unfinished Business - gameplay

  Zobacz film Jagged Alliance 2.5 gameplay, który pokazuje szczegóły rozgrywki w dodatku z 2000 r. do sequela rozpoczętej jeszcze w 1994 r. serii strategii turowych, w których dowodzisz grupą najemników tak, by skutecznie pokonać wszystkich przeciwników.

 • Jagged Alliance 3 - trailer

  Jagged Alliance 3 trailer prezentuje mającą się ukazać w 2011 r. kontynuację popularnej serii turowych strategii.

 • Jagged Alliance 2.5: Unfinished Business - trailer

  Zobacz trailer prezentujący wydany po polsku Jagged Alliance 2.5, dodatek z 2000 r. do sequela rozpoczętej jeszcze w 1994 r. serii strategii turowych, w których dowodzisz grupą najemników tak, by skutecznie pokonać wszystkich przeciwników.

 • Marvel: Ultimate Alliance 2 - gameplay

  Gameplay Marvel: Ultimate Alliance 2 to trwający niemal osiem minut filmik wideo z gry, dzięki któremu masz okazję zobaczyć, jak wygląda w niej przebieg zabawy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Jagged Alliance 2: Wildfire - gameplay