Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hellgate: London gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Flagship Studios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29 grudzień 2009, 11:11
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Hellgate: London gameplay

­­­Film przedstawiający Hellgate: London gameplay pokazuje nam grę od poziomu menu ekranu startowego przez kolejne etapy i walki, w których uczestnicz­y sterowany przez gracza b­ohater. W Hellgate: London gameplay jest jednocześnie prosty i skomplikowany – widzimy klasyczny interfejs mysz+klawiatura znany z wielu strzelanek TPP i FPP, przypominający nieco Diablo (choć mamy tu rzut z boku, nie z góry, same ikony wydają się bardzo podobne), jednak interfejs ten zawiera liczne elementy, z których możemy korzystać w czasie gry, widzimy też pod koniec rozbudowaną kartę postaci (statystyki + ekwipunek) dostępną w każdej chwili w grze. Na filmie zaprezentowano oczywiście polskojęzyczną wersję gry.
­

Podobne

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.

 • Fifa 11 - gameplay

  Poniżej przedstawimy Fifa 11 gameplay. Czyli jedenaście minut z gry. Filmik pojawił się jeszcze przed premierą gry na początku września. Gameplay pokazuje mecz pomiędzy Arsenalem i Realem.

 • Król Artur - gameplay

  Film pokazujący gameplay w grze król artur opowiada legendę samego króla, po czym widzimy sam gameplay z king arthur, czyli walkę konnicy i piechoty nad rzeką rozświetloną latającymi pociskami zapalającymi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Hellgate: London gameplay