Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hearts of Iron 3 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Paradox Interactive
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 11 czerwiec 2010, 12:03
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 10

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Hearts of Iron 3 - gameplay

Gameplay Hearts of Iron 3 to trwający ponad 2 i pół minuty filmik, który przedstawia rozgrywkę w tej grze strategicznej. Jeśli rozważasz zakup tej produkcji, powinieneś go obejrzeć. Możesz ocenić, czy spodoba Ci się gameplay  Hearts of Iron III. Filmik ukazuje wszystkie elementy rozgrywki. Zobaczysz tutaj ekrany wyboru, mapę strategiczną, przesuwanie jednostek, dyplomację i mnóstwo innych szczegółów. Jeśli jesteś prawdziwym strategiem, z pewnością spodoba Ci się to, co zobaczysz. Pełny opis tej gry znajduje się na osobnej stronie naszego portalu. Mamy też wersję demo HoI 3 – jest ona oczywiście do pobrania całkowicie za darmo. ­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Hearts of Iron 3 - gameplay