Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Halo Wars - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Ensemble Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 17 listopad 2009, 01:26
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 12

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Halo Wars - gameplay

­­Gameplay Halo Wars to specjalny materi­ał wideo, który wprowadzi Cię w świat tej strategicznej gry osadzonej w futurystycznych klimatach. Twoim pr­zewodnikiem w filmiku będzie jeden z twórców Halo Wars i dzięki niemu poznasz wszystko to, co o grze wiedzie­ć p­owinieneś. Nadto gameplay Halo Wars ukaże Ci oprawę audiowizualną tej produkcji. Jeśli jesteś fanem gier rts, z pewnością zainteresuje Cię ta pozycja. W naszej bazie danych mamy różne dodatki do Hal Wars, jeśli wiec interesują Cię na przykład kody Halo Wars, znajdziesz je na sąsiedniej stronie. A teraz zapraszamy do zapoznania się ze światem gry Halo Wars.

Podobne

 • Halo 2 Gameplay

  Dwuczęściowy gameplay gry Halo 2 pokazuje Ci wszystkie aspekty rozgrywki.

 • Halo Wars - kody

  Kody do Halo Wars

 • Halo 3 ODST Gameplay

  Gameplay gry Halo 3 ODST to filmik stworzony dla pokazania Ci tej gry w praktyce.

 • Halo 2 - patch

  Patch do Halo 2 optymalizuję gre pod Vistę.

 • Halo 3 ODST Trailer

  Trailer Halo 3 ODST to filmik reklamujący tą pierwszoosobową grę akcji, gdzie mamy okazję ponownie zmierzyć się z rasą Covenant.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Halo Wars - gameplay