Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Halo: Combat Evolved - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Bungie Software
Licencja: Licencja
Data dodania: 17 listopad 2009, 01:07
Rozmiar:
System operacyjny: Windows ME, 2000, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 12

Opis dodatku - Halo: Combat Evolved - gameplay

Gameplay Halo: Combat Evolved to filmik ukazujący Ci grę w akcji. Masz okazję zobaczyć dzięki niemu, jak wygląda rozgrywka podczas zabawy w trybie singlowym. Gameplay do gry Halo: Combat Evolved ukazuje Ci jej oprawę audiowizualną oraz pozwala zapoznać się z udźwiękowieniem. Zobaczysz tu także model jazdy bojowymi pojazdami przyszłości.

Jeżeli zainteresuje Cię ten filmik, z pewnością ucieszy Cię wieść, że mamy na naszych stronach demo gry. Możesz je pobrać w każdej chwili całkowicie za darmo i samemu przetestować, w jakich warunkach toczy się akcja tego tytułu. Z pewnością nie będziesz zawiedziony!­

Podobne

 • Halo: Combat Evolved - patch

  Patch do Halo: Combat Evolved

 • Halo Wars - gameplay

  Gameplay Halo Wars to specjalny materiał wideo, który wprowadzi Cię w świat tej strategicznej gry osadzonej w futurystycznych klimatach. Twoim przewodnikiem w filmiku będzie jeden z twórców Halo Wars i dzięki niemu poznasz wszystko to, co o grze wiedzieć p­owinieneś.

 • Halo 2 Gameplay

  Dwuczęściowy gameplay gry Halo 2 pokazuje Ci wszystkie aspekty rozgrywki.

 • Battlefield 2: Modern Combat

  Zobacz gameplay z Battlefield 2: Modern Combat za free i sprawdź jak wygląda pierwsza część serii na konsolach. Battlefield 2: Modern Combat gameplay za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Halo 3 ODST Gameplay

  Gameplay gry Halo 3 ODST to filmik stworzony dla pokazania Ci tej gry w praktyce.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Halo: Combat Evolved - gameplay