Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Halo 3 ODST Gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Bungie Software
Licencja: Licencja
Data dodania: 19 listopad 2009, 09:09
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Halo 3 ODST Gameplay

­­­Gameplay gry Halo 3 ODST to filmik stworzony dla pokazania Ci tej gry w praktyce. Mamy tu całe intro zabawy, a następnie widzimy, jak Rookie znalazł się na planecie. Wraz z nim zaczniesz też penetrować miasto, poznając od razu mechanikę rozgrywki oraz dostępne bronie. Trzeba przyznać, że ten mający ponad dziesięć minut gameplay wciąga niczym dobre kino s-f. Jeśli nie znasz jeszcze tego tytułu, na naszych stronach znajdziesz jego duży opis. Zapoznaj się z nim, by dowiedzieć się więcej na temat tej gry. Możesz również zobaczyć oficjalny trailer Halo 3 ODST – znajduje się on także na stronach naszego portalu.

Podobne

 • Halo 3 ODST Trailer

  Trailer Halo 3 ODST to filmik reklamujący tą pierwszoosobową grę akcji, gdzie mamy okazję ponownie zmierzyć się z rasą Covenant.

 • Halo Wars - gameplay

  Gameplay Halo Wars to specjalny materiał wideo, który wprowadzi Cię w świat tej strategicznej gry osadzonej w futurystycznych klimatach. Twoim przewodnikiem w filmiku będzie jeden z twórców Halo Wars i dzięki niemu poznasz wszystko to, co o grze wiedzieć p­owinieneś.

 • Halo 2 Gameplay

  Dwuczęściowy gameplay gry Halo 2 pokazuje Ci wszystkie aspekty rozgrywki.

 • Halo 2 - patch

  Patch do Halo 2 optymalizuję gre pod Vistę.

 • Halo: Combat Evolved - gameplay

  Gameplay do Halo: Combat Evolved


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Halo 3 ODST Gameplay