Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Halo 2 Gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Bungie Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19 listopad 2009, 08:37
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 12

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Halo 2 Gameplay

­Gameplay Halo 2 to dwa filmiki, które wprowadzą Cię do świata tej futurystycznej strzelaniny. Zobaczysz dzięki niemu, jak wygląda ten tytuł w akcji – zarówno gdy walczysz pieszo jak i wtedy, kiedy prowadzisz jeden z dostępnych w grze pojazdów. Gameplay gry Halo 2 ukaże Ci całą oprawę audiowizualną tego tytułu. Jak przekonasz się samemu, masz tu starannie wykonane lokacje, specyficzny klimat i zgrabnie wykonane animacje.

Jeśli więc jesteś miłośnikiem dobrych strzelanin, cała seria Halo powinna znaleźć się w twojej kolekcji. W każdej odsłonie zarówno tryb single jak i multiplayer wciągają na długie godziny!

part 1 part 2

Podobne

 • Halo Wars - gameplay

  Gameplay Halo Wars to specjalny materiał wideo, który wprowadzi Cię w świat tej strategicznej gry osadzonej w futurystycznych klimatach. Twoim przewodnikiem w filmiku będzie jeden z twórców Halo Wars i dzięki niemu poznasz wszystko to, co o grze wiedzieć p­owinieneś.

 • Halo 3 ODST Gameplay

  Gameplay gry Halo 3 ODST to filmik stworzony dla pokazania Ci tej gry w praktyce.

 • Halo 2 - patch

  Patch do Halo 2 optymalizuję gre pod Vistę.

 • Halo 3 ODST Trailer

  Trailer Halo 3 ODST to filmik reklamujący tą pierwszoosobową grę akcji, gdzie mamy okazję ponownie zmierzyć się z rasą Covenant.

 • Halo: Combat Evolved - gameplay

  Gameplay do Halo: Combat Evolved


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Halo 2 Gameplay