Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Half-Life: Opposing Force - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Gearbox Software
Licencja: Licencja
Data dodania: 16 luty 2010, 11:08
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 13

Opis dodatku - Half-Life: Opposing Force - gameplay

­Gameplay Half-Life: Opposing Force to trwający ponad dziewięć minut filmik, który ukazuje Ci to rozszerzenie do Half-Life w akcji. Zobaczysz tu sam początek gry – od treningu oddziału komandosów po napotkanie obcych. Ten Gameplay Half-Life: Opposing Force pozwoli Ci na zapoznanie się z mechaniką gry, jej oprawą audiowizualną, a także mechaniką. Zobaczysz tu zastosowanie broni palnej oraz improwizowanej, jak na przykład klucz francuski. Jeśli zastanawiasz się, czy nabyć ten tytuł, z pewnością poniższy filmik ułatwi Ci podjęcie decyzji. A jeśli nabędziesz już grę, mamy na naszych stronach użyteczne kody do niej. Zajrzyj tam, aby ułatwić sobie zabawę!

Podobne

 • Half-Life: Opposing Force - kody

  Kody Half-Life: Opposing Force to triki, dzięki któremu możesz w grze dokonywać niemal wszystkiego. Aby uruchomić Half-Life: Opposing Force cheats, musisz wystartować grę jako: hl.exe -dev -console -game gearbox.

 • Half-Life 2 - gameplay

  Gameplay Half-Life 2 to długi, trwający ponad 10 minut filmik, który ukaże Ci, jak prezentuje się rozgrywka w jednym z najlepszych shooterów w gatunku gier wideo.

 • Half-Life 2: Episode One - gameplay

  Gameplay Half-Life 2: Episode One to dość długi, trwający niemal dziesięć minut materiał wideo, który prezentuje Ci tą grę w akcji.

 • Half-Life 2: Episode Three - gameplay

  Gameplay Half-Life 2: Episode Three to trwający ponad dziewięć minut materiał wideo, który ukaże Ci, jak prezentuje się akcja w wyczekiwanym, ostatnim epizodzie świetnej serii.

 • Half-Life 2: Episode Two - gameplay

  Gameplay Half-Life 2: Episode 2 to trwający ponad trzy i pół minuty filmik ukazujący Ci, jak wygląda to rozszerzenie do gry akcji wszechczasów w praktyce.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Half-Life: Opposing Force - gameplay