Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Half-Life 2 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Valve
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 29 marzec 2010, 14:55
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 14

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Half-Life 2 - gameplay

­Gameplay Half-Life 2 to długi, trwający ponad 10 minut filmik, który ukaże Ci, jak prezentuje się rozgrywka w jednym z najlepszych shooterów w gatunku gier wideo. Ujrzysz tu każdy aspekt tej zabawy – od interakcji z otoczeniem po walkę z wrogami. Ten gameplay Half-Life 2 da Ci także pojęcie o oprawie audiowizualnej całej gry. Szerszy opis produkcji znajduje się na osobnej stronie naszego portalu. Zajrzyj tam, aby dowiedzieć się więcej na temat tej produkcji świetnej produkcji! A jeśli już ją masz, to mamy dla Ciebie kody do gry – dostępne za darmo na naszych stronach!

Podobne

 • Half-Life: Opposing Force - gameplay

  Gameplay Half-Life: Opposing Force to trwający ponad dziewięć minut filmik, który ukazuje Ci to rozszerzenie do Half-Life w akcji. Zobaczysz tu sam początek gry – od treningu oddziału komandosów po napotkanie obcych.

 • Half-Life 2: Episode One - gameplay

  Gameplay Half-Life 2: Episode One to dość długi, trwający niemal dziesięć minut materiał wideo, który prezentuje Ci tą grę w akcji.

 • Half-Life 2: Episode Three - gameplay

  Gameplay Half-Life 2: Episode Three to trwający ponad dziewięć minut materiał wideo, który ukaże Ci, jak prezentuje się akcja w wyczekiwanym, ostatnim epizodzie świetnej serii.

 • Half-Life 2: Episode Two - gameplay

  Gameplay Half-Life 2: Episode 2 to trwający ponad trzy i pół minuty filmik ukazujący Ci, jak wygląda to rozszerzenie do gry akcji wszechczasów w praktyce.

 • Half-Life: Opposing Force - kody

  Kody Half-Life: Opposing Force to triki, dzięki któremu możesz w grze dokonywać niemal wszystkiego. Aby uruchomić Half-Life: Opposing Force cheats, musisz wystartować grę jako: hl.exe -dev -console -game gearbox.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Half-Life 2 - gameplay