Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Grand Theft Auto: Chinatown Wars - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Rockstar North
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 13 listopad 2009, 12:13
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 1, PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation Portable
Liczba pobrań: 21

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Grand Theft Auto: Chinatown Wars - gameplay

­Gameplay GTA Chinatown Wars to krótki filmik ukazujący, jak prezentuje się ta gra na konsoli Nintendo Dual Screen. Choć filmik nie jest najwyższej jakości, to jednak ten gameplay GTA Chinatown Wars pozwoli Ci się zorientować, jak wygląda prowadzenie postaci, zdobywanie pojazdu (oczywiście nielegalne) oraz prowadzenie go.

Jeśli więc zastanawiasz się nad zakupem tego tytułu (a polecamy go każdemu miłośnikowi GTA, ponieważ jest on po prostu świetny), obejrzyj gameplay i sam zadecyduj, czy odpowiada Ci taki design.

Jeśli natomiast masz już tą grę, znajdziesz na naszej stronie kody do GTA Chinatown Wars – ułatwiają one znacznie zabawę. ­

­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Grand Theft Auto: Chinatown Wars - gameplay