Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FIFA Manager 10 - GAMEPLAY

Kategoria: Gameplay
Producent: Bright Future
Licencja: Licencja
Data dodania: 18 listopad 2009, 14:08
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 12

Opis dodatku - FIFA Manager 10 - GAMEPLAY

FIFA Manager 10 to kolejna próba zawojowania przez EA rynku menedżerów piłkarskich. Koncern celuje raczej w fanów FIFY – gra jest widowiskowa, posiada świetnie wyglądający interfejs, wiele opcji niezwiązanych z samą „trenerką”. Kwestia taktyczna i sztuczna inteligencja nadal kuleją. Na uwagę zasługuje trójwymiarowy silnik meczowy zaczerpnięty z FIFY. Poza tym nasze poczynania, nie zawsze trafnie komentują dobrze nam znani: Szpakowski i Szaranowicz.

­

Podobne

 • FIFA 2010 - gameplay

  Najnowszy gameplay do gry FIFA 10. Zobacz co czeka Cię po zainstalowaniu FIFa 10. Nasi redaktorzy gr­ali, ocenili, i pokazali plusy i minusy gry. Gameplay FIFA 10 tylko na naszym portalu.­

 • Trailer do FIFA Manager 10

  Trailer FIFA Manager 10, który przygotowuje graczy na wydanie gry.

 • FIFA Manager 10 - patch

  FIFA Manager 10 to jak sama nazwa wskazuje kolejna część firmowego menadżera piłkarskiego ze stajni EA Games, który oferuje graczom w pełni licencjonowane rozgrywki, oraz około 1500 różnych drużyn do wyboru.

 • FIFA Manager 10 - VIDEORECENZJA

  Zostań menadżerem piłkarskim w grze FIFA Manager 10. Obejrzyj videorecenzję gry, w której wcielasz się w trenera i zarządcę klubu piłkarskiego. Transfery, taktyka, wielkie pieniądze i wielka piłka gwarantowana.

 • FIFA Manager 10 (v.2.0.0.4) - patch

  Patch do FIFA MANGER 10 to łatka niezbędna dla każdego posiadacza tego tytułu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: FIFA Manager 10 - GAMEPLAY