Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Far Cry 3 Gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 12 styczeń 2012, 13:20
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 19

Brak

Opis dodatku - Far Cry 3 Gameplay

­Przed grą Far Cry 3 stoi niezwykle odpowiedzialne zadanie, odbudowania renomy marki, która ucierpiała po pojawieniu się, dość chłodno przyjętej częś­ci drugiej. Tytuł wraca do korzeni, co powinno ucieszyć wiernych fanów pierwszej odsłony serii, gdyż znowu trafiamy na tropikalną wyspę.

Główny bohater znajduje się w sytuacji, która z pewnością nie jest godna pozazdroszczenia. Jego dziewczyna zostaje uprowadzona a on sam musi poradzić sobie w nieprzyjaznym środowisku mimo, że nigdy nie miał w rękach broni. Powinien jednak szybko, nauczyć się korzystać z różnych rodzajów uzbrojenia, gdyż obszar na którym się znalazł, pełen jest uzbrojonych po zęby bandytów, pozbawionych wszelkich skrupułów.

Rozgrywka w Far Cry 3, oferuje nam to za co gracze pokochali pierwszą część. Mamy więc do dyspozycji wielką tropikalną wyspę, która prezentuje się znakomicie, dzięki dopracowanej oprawie graficznej.­

­

­

Podobne

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.

 • Devil May Cry 2 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 2 to dość długi, trwający niemal dziewięć minut filmik, który ukaże Ci, jak prezentuje się rozgrywka w praktyce.

 • Devil May Cry 3: Dante's Awakening - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 3 to trwający niemal dziewięć minut materiał wideo, który ukaże Ci, jak wygląda rozgrywka. Zobaczysz tu możliwości Twego bohatera, na którego drodze stają różnej maści demoniczni przeciwnicy.

 • Devil May Cry 2 - kody

  Kody do Devil May Cry 2 nie są pomocami bezpośrednimi, czyli nie dają np. nieśmiertelności postaci. Kody do Devil May Cry 2 uatrakcyjniają grę, wprowadzając nowe kostiumy i pozwalając odblokować różne opcje.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Far Cry 3 Gameplay