Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fallout: New Vegas - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Obsidian Entertainment
Licencja: Licencja
Data dodania: 15 listopad 2010, 15:27
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Fallout: New Vegas - gameplay

­Gameplay Fallout: New Vegas to trwający niemal siedem i pół minuty filmik, na którym mamy okazję zobaczyć, jak wygląda ta gra w akcji. Obejrzymy tu zarówno wędrówkę po wyniszczonych świecie, jak też i rozmowy z jego mieszkańcami. Nie zabraknie oczywiście walki, dzięki czemu mamy okazję przyjrzeć się, w jaki sposób została rozwiązana. Ten gameplay doskonale wprowadza w klimat świata ponurej przyszłości – więcej na temat gry piszemy na osobnej stronie. Zapraszamy tam także, aby pobrać świetnie pasujące na tapety grafiki. Niestety, nie ma wersji demonstracyjnej Fallout: New Vegas do pobrania.

Podobne

 • Fallout: New Vegas v1.1 G.E.C.K. Editor

  Wszyscy prawdziwi miłośnicy gry Fallout: New Vegas ucieszą się z pewnością z faktu, że dostępny jest już Fallout: New Vegas v1.1 G.E.C.K. Editor.

 • Fallout: New Vegas - trailer

  Trailer Fallout: New Vegas filmik będący zapowiedzią kontynuacji serii Fallout.

 • Fallout: New Vegas - trailer 2

  Trailer Fallout: New Vegas to trwający prawie dwie i pół minuty materiał wideo, będący pierwszą zabawką kolejnej odsłony popularnego cyklu gier osadzonych w świecie postapokaliptycznym.

 • Trailer do This is Vegas

  Trailer ukazujący unikatowy klimat gry This is Vegas.

 • Fallout 3: Operation Anchorage

  Kody do gry Fallout 3: Operation Anchorage to świetne ułatwienie zabawy dla każdego, kto ma problemy z ukończemien gry. Podane poniżej kody Fallout 3: Operation Anchorage możesz wprowadzić w każdej chwili.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Fallout: New Vegas - gameplay