Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Drakensang: The Dark Eye - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Radon Labs
Licencja: Licencja
Data dodania: 22 grudzień 2009, 08:36
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 9

Opis dodatku - Drakensang: The Dark Eye - gameplay

­Drakensang: The Dark Eye to bardzo dobra gra RPG, wydana w 2008 roku, w której mamy okazję wcielić się w smoczego championa grasującego w świecie Aventurii. Za przygotowanie tej pozycji odpowiedzialne jest studio Radon Labs i trzeba przyznać, że udało się mu wykrzesać z tej pozycji całkiem sporo. Część z efektów tej pracy prezentuje Drakensang: The Dark Eye gameplay, na którym widać średniowieczno podobny świat gry i całkiem obszerny fragment samej rozgrywki. Obejrzyj więc Drakensang: The Dark Eye gameplay i przekonaj się sam o możliwościach tej bardzo dobrej gry RPG.

Podobne

 • Drakensang: The Dark Eye - kody

  Ściągnij kody do Drakensang: The Dark Eye za free, a na pewno nie pożałujesz, zwłaszcza gdy utkniesz w jakimś miejscu w grze na dłużej. Kody do Drakensang: The Dark Eye za darmo znajdziesz oczywiście na pobierz.pl

 • Drakensang: The Dark Eye - patch

  Pobierz najnowszy patch do Drakensang: The Dark Eye za darmo i uaktualnij ją w ten sposób do najnowszej wersji. Jeśli chcesz by Twoje przygody w wirtualnym świecie Aventurii były owocne to darmowy Drakensang: The Dark patch jest właśnie dla Ciebie.

 • Perfect Dark - gameplay

  Gameplay Perfect Dark to trwający dziesięć minut materiał wideo, który ukazuje Ci, jak wyglądał ten tytuł na Nintendo 64.

 • Dark Sector - gameplay

  Gameplay Dark Sector ukaże Ci tą grę w akcji!

 • Dark Void - gameplay

  Gameplay Dark Void to trwający nieco ponad dwie minuty filmik ukazujący ten tytuł w akcji. Będziesz miał okazję zobaczyć tu sterowanego przez gracza bohatera, który przemierza alternatywny, zamieszkiwany przez wrogą, obcą rasę świat.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Drakensang: The Dark Eye - gameplay