Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dragonica Online - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: IAH Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 05 styczeń 2010, 10:13
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 16

Opis dodatku - Dragonica Online - gameplay

­Gameplay Dragonica to krótki, trwający niecałe dwie minuty filmik z gry. Zobaczysz tutaj wybór klasy postaci, a także jej walkę z różnej maści potworami. Pomimo krótkiego czasu trwania filmik ten ukazuje najważniejsze aspekty zabawy, czyli oprawę audiowizualną świata oraz system walki. Nadto gameplay Dragonica pozwoli Ci obejrzeć wykonanie animacji. Niestety, wszystko co pokazuje ten gp Dragonica to nagranie z wersji japońskiej zabawy. Nie ma polskiej wersji gry, istnieje jednak angielska. Do zabawy wystarczy podstawowa znajomość tego języka. A najnowszego klienta gry pobierzesz za darmo z naszych stron. Mamy także trailer Dragonica oraz szerszy opis tego tytułu – są one do zobaczenia na osobnych stronach.

Podobne

 • Dragonica Online

  Trailer gry mmorpg Dragonica Online to trwający niemal dwie i pół minuty materiał wideo, którego zadaniem jest zaprezentowanie Ci tej zabawy.

 • Need For Speed World Online - gameplay

  Gameplay Need For Speed World Online to trwający dwie i pół minuty materiał wideo, który pokaże Ci, jak prezentuje się sieciowa gra wyścigowa w praktyce.

 • DarkFall Online - gameplay

  Gameplay DarkFall Online to materiał wideo, jaki stworzony został podczas grania w ten tytuł. Zobaczysz na nim niemal każdy aspekt zabawy – od eksploracji świata po walkę z użyciem broni dystansowej i ręcznej.

 • Allods Online

  Gameplay Allods Online to materiał wideo mający na celu ukazanie graczom, jak prezentuje się rozgrywka w tej grze mmorpg.

 • Tiger Woods PGA Tour Online - gameplay

  Gameplay gry Tiger Woods PGA Tour Online to trwający ponad dwie minuty filmik, który pokazuje Ci, jak prezentuje się ten tytuł w praktyce.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Dragonica Online - gameplay