Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dragon Quest IX: Defenders of the Starry Sky - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Level 5
Licencja: Licencja
Data dodania: 04 styczeń 2010, 12:54
Rozmiar:
System operacyjny: Nintendo Nintendo DS, Nintendo DS Lite
Liczba pobrań: 12

Opis dodatku - Dragon Quest IX: Defenders of the Starry Sky - gameplay

­Gameplay Dragon Quest IX: Defenders of the Starry Sky to trwający ponad dziesięć minut filmik, który ukazuje Ci tą produkcję w akcji. Ujrzysz tu, jak przebiega walka, rozmowy oraz eksploracja świata, głównie jednak obejrzysz pojedynek z szóstym występującym w zabawie bossem o imieniu The Master. Obejrzyj ten japoński gp Dragon Quest IX: Defenders of the Starry Sky, a zobaczysz, czy przypadnie Ci do gustu ta zabawa. Jest to filmik z gry kooperacyjnej czterech graczy, możesz jednak grać samemu – rolę pozostałych przejmuje wówczas SI. Tytuł ten ukazał się wyłącznie na platformę Nintendo.

Podobne

 • Dragon Quest IX: Defenders of the Starry Sky - trailer

  Trailer Dragon Quest IX: Defenders of the Starry Sky to filmowa zajawka gry.

 • Dragon Age - Przebudzenie - gameplay

  Gameplay Dragon Age – Przebudzenie to dłuższy, trwający ponad sześć minut filmik, który zaprezentuje Ci, jak prezentuje się dodatek do Dragon Age w praktyce.

 • Gameplay Dragon Age: Początek

  Gameplay gry Dragon Age: Początek. Zobacz plusy i minusy gry, najciekawsze fukncje, a także świat rozgrywki. Zobacz Dragon Age: Origins gameplay.

 • Dragon Age 2 - gameplay

  Gameplay Dragon Age 2 to filmik nakręcony podczas rozgrywki w wersję demonstracyjną tej produkcji. Pokazuje on, jak prezentuje się ten świetny tytuł.

 • Videorecenzja Dragon Age: Origins

  Videorecenzja gry Dragon Age:Początek. Plusy i minusy, opis funkcji i gameplay'a gry, a także wiele, wiele innych ciekawych uwag, to wszystko co czeka Cię w trakcie oglądania videorecenzji Dragon Age: Origins.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Dragon Quest IX: Defenders of the Starry Sky - gameplay