Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dragon Age - Przebudzenie - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: BioWare
Licencja: Licencja
Data dodania: 24 marzec 2010, 14:23
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 27

Opis dodatku - Dragon Age - Przebudzenie - gameplay

­Gameplay Dragon Age – Przebudzenie to dłuższy, trwający ponad sześć minut filmik, który zaprezentuje Ci, jak prezentuje się dodatek do Dragon Age w praktyce. Masz okazję zapoznać się dzięki niemu z oprawą audiowizualna tego rozszerzenia, obejrzeć walki z nowymi przeciwnikami, zobaczyć nowe postaci, itd. Ten gameplay Dragon Age – Awakening ukaże Ci każdy aspekt gry. Jeśli więc rozważasz zakup dodatku, obejrzyj ten materiał wideo. Z pewnością przekona Cię on do zakupienia rozszerzenia, którego szerszy opis znajduje się na osobnej stronie naszego portalu. Mamy także oficjalny zwiastun Przebudzenia – obejrzyj go również!

Podobne

 • Dragon Age - Przebudzenie - trailer

  Trailer Dragon Age – Przebudzenie to materiał filmowy reklamujący oficjalny dodatek do jednej z najlepszych – o ile nie najlepszej - gry rpg ostatnich lat.

 • Gameplay Dragon Age: Początek

  Gameplay gry Dragon Age: Początek. Zobacz plusy i minusy gry, najciekawsze fukncje, a także świat rozgrywki. Zobacz Dragon Age: Origins gameplay.

 • Videorecenzja Dragon Age: Origins

  Videorecenzja gry Dragon Age:Początek. Plusy i minusy, opis funkcji i gameplay'a gry, a także wiele, wiele innych ciekawych uwag, to wszystko co czeka Cię w trakcie oglądania videorecenzji Dragon Age: Origins.

 • Dragon Age 2 - gameplay

  Gameplay Dragon Age 2 to filmik nakręcony podczas rozgrywki w wersję demonstracyjną tej produkcji. Pokazuje on, jak prezentuje się ten świetny tytuł.

 • Dragon Age: Początek (v.1.02 ) - patch

  Patch do Dragon Age: Początek to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza tej gry. Patch Dragon Age: Początek wprowadza wiele istotnych zmian, bez których nie obejdzie się żaden miłośnik tego tytułu


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Dragon Age - Przebudzenie - gameplay