Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gameplay Dragon Age: Początek

Kategoria: Gameplay
Producent: BioWare Corporation
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 16 listopad 2009, 09:20
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 28

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Gameplay Dragon Age: Początek

­

RPG wraca do korzeni – na szczęście nie oznacza to brzydkich, dwuwymiarowych plansz i systemu walki, którego nie pojęłoby nawet Siedmiu Mędrców. "Tak wyglądałby Baldur's Gate III, gdyby wydano go w 2009 roku" – twierdzą niektórzy. A my podpisujemy się pod tym stwierdzeniem wszystkimi kończynami, bo choć czerpiący z klasycznych wzorców, Dragon Age: Początek jest produkcją na wskroś nowoczesną. I bardzo, bardzo grywalną.­

Podobne

 • Dragon Age: Początek (v.1.02 ) - patch

  Patch do Dragon Age: Początek to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza tej gry. Patch Dragon Age: Początek wprowadza wiele istotnych zmian, bez których nie obejdzie się żaden miłośnik tego tytułu

 • Dragon Age: Początek Trailer

  Już teraz pierwszy nieoficjalny Dragon Age Początek trailer. Wideo do muzy pasuje wręcz bosko czasami aż ciarki przechodzą.

 • Trailer do Dragon Age: Początek

  Najnowszy trailer przedstawiający grę Dragon Age: Początek

 • Videorecenzja Dragon Age: Origins

  Videorecenzja gry Dragon Age:Początek. Plusy i minusy, opis funkcji i gameplay'a gry, a także wiele, wiele innych ciekawych uwag, to wszystko co czeka Cię w trakcie oglądania videorecenzji Dragon Age: Origins.

 • Dragon Age: Początek - kody

  Kody do Dragon Age: Origins / Dragon Age: Początek


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Gameplay Dragon Age: Początek