Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Diablo 3 Beta gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Blizzard
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 21 wrzesień 2011, 09:54
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3125

Brak

Opis dodatku - Diablo 3 Beta gameplay

W dzisiejszym dniu ruszyła zamknięta beta Diablo 3, w której uczestniczyć mogą zwykli gracze na całym świecie. Z tej okazji sieć została wręcz zasypana różnego rodzaju filmikami, prezentującymi rozmaite fragmenty rozgrywki. Oto jeden z nich.

Poniższy filmik został nagrany przez serwis Gamespot.com i prezentuje wrażenia właśnie ze wspomnianej bety, od początku tj. ekranu tworzenia postaci, poprzez walkę, aż po drzewka rozwoju naszego bohatera. Już na pierwszy rzut oka widać, że najnowsze Diablo doczekało się kompletnie zmodyfikowanej oprawy audio-wizualnej, która pomimo standardowego rzutu izometrycznego została przystosowana do obecnych standardów. Widzimy więc niezłą grę świateł, naprawdę interesujące i rozbudowane animacje, przepiękny wręcz design niektórych etapów oraz wszędobylskie zróżnicowanie ogółu, do czego niejako zdążyliśmy się już przyzwyczaić.

W grze wyraźnie widać, że jest to typowy hack and slash, ale też fani czekają dokładnie na tego typu produkt. Dialogi prowadzone są w starym, dobrym stylu, wybieramy bowiem kwestie, które ma wypowiedzieć nasz bohater, zamiast, nieco po ciemku klikać w odpowiedni styl odpowiedzi, jak to ma miejsce chociażby w przypadku Dragon Age 2. Drzewka umiejętności również wyglądają imponująco – każdy bez problemu będzie mógł rozwinąć swoją postać dokładnie w taki sposób, w jaki mu się podoba, czy to ofensywnie czy defensywnie. Jedynym ograniczeniem będzie oczywiście klasa bohatera, jaką wybieramy na początku gry.

Największe wrażenie w grze robi jej zróżnicowanie, które widać na każdym kroku, od etapów zaczynając, na stworach, jakie nas atakują kończąc. Dodatkowym smaczkiem są animacje, czy to naszego bohatera, czy NPC'ów. W skrócie – gameplay z bety Diablo 3 pozwala z nadzieją patrzeć na pełną wersję tego produktu, bowiem wszystko wskazuje na to, że otrzymamy naprawdę dopracowaną grę.­ ­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Diablo 3 Beta gameplay